Aksesuarlarımız doğal deriden imal edilmektedir.

Tasarımlarımızın günlük kullanıma uygunluğunu göz önünde bulundurmaktayız.

Tasarımlarımız doğal deri ile el emeğinin eşsiz birleşiminin ürünleridir.

Aksesuar

Günlük hayatta devamlı kullandığımız kartvizitlik, bozuk para cüzdanı, gözlük kılıfı gibi modelleri doğal malzeme ve el emeğini bir araya getirerek sizlere sunmaktayız.

Börkhane bünyesinde üretilen aksesuarlarda doğallığı açısından deri tercih edilmiştir. Tüm aksesuar modellerimiz derinin doğal yapısı korunarak elde imal edilmektedir.

AKSESUAR KOLEKSİYONU

Aksesuar

Günlük Kullanımınız İçin...

Aksesuar koleksiyonunda yer alan modellerimiz günlük olarak rahatlıkla kullanılabilecek bir tasarıma sahiptir. Aksesuar modellerimiz doğal deri kullanılarak elde imal edilmiştir.

İlk Alışverişinize
Özel %10 İndirim

Sitemizden yapacağınız ilk alışverişinize özel 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli
%10 indirim kuponu: TANISMA2024

Müşterilerimizin ödeme güvenliklerine önem vermekteyiz. Ödemeleri yapılan ürünleri, kargoya teslim edilene kadar emanet olarak görmekteyiz.

Ödemesini teslim aldığımız ürünlerinizi sizlerin emaneti olarak görmekteyiz. Ürünlerinizi en kısa vakitte tarafınıza ulaştırma gayretindeyiz.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri kargo bedelleri müşterimize ait olacak şekilde iade ve değişim seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz el emeği olmakla birlikte üretimden teslimata tüm süreçlerde yüksek kalitenin ve mükemmeliyetin yakalanmasını hedeflemekteyiz.

Börk Koleksiyonumuzu İncelediniz mi?

Börk koleksiyonu bünyesinde klasik koleksiyon, kalpak koleksiyonu ve toskana koleksiyon bulunmaktadır. Börk koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!.

 

d

"Gönderinizi aldım, gayet güzeller elinize sağlık."

İrfan Bey Ordu 9 ay önce
d

"Harika sıcak tutuyor."

Arif Bey İstanbul 9 ay önce
d

"Hey ne Hey…"

Yunus Bey Gaziantep 9 ay önce