Heybelerimiz doğal keçi kürkünden ve doğal deriden imal edilmektedir.

Kadimde hayat bulmuş üslupları günümüz teknolojisi ve el emeği ile birleştirerek günlük kullanıma uygun tasarımları ortaya koyma gayretindeyiz.

Tasarımlarımızın günlük kullanıma uygunluğunu göz önünde bulundurmaktayız.

YENİ KOLEKSİYON

Heybe

Heybe kelime olarak omza geçirilebilen tek gözlü bir çanta türü anlamına gelmektedir. Çok vakit seferlere eşlik etmiş heybeler de börk gibi kültürümüzün vazgeçilmez unsurlarından biri olarak süregelmişlerdir.

Börkhane bünyesinde üretilen heybelerde doğallığı açısından keçi kürkü tercih edilmiştir. Heybe modelleri kürkü doğal yapısı korunmaya gayret edilerek yekpare kürkten imal edilmektedir.

Heybe

Kadim Bir Üsluptan İlhamla...

Heybe modellerimizin tüm dış yüzeyleri keçi kürkünden, bağlantı noktaları doğal deriden imal edilmiştir. Mıknatıs kapaklı heybelerimiz, ayarlanabilir askı özelliğine sahiptir. Heybelerimiz sahip oldukları doğal tasarımları ile tarihin farklı dönemlerinde yolculuk yapan bir seyyah misali size yol arkadaşlığı yapacaktır.

İlk Alışverişinize
Özel %10 İndirim

Sitemizden yapacağınız ilk alışverişinize özel 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli
%10 indirim kuponu: TANISMA2024

Müşterilerimizin ödeme güvenliklerine önem vermekteyiz. Ödemeleri yapılan ürünleri, kargoya teslim edilene kadar emanet olarak görmekteyiz.

Ödemesini teslim aldığımız ürünlerinizi sizlerin emaneti olarak görmekteyiz. Ürünlerinizi en kısa vakitte tarafınıza ulaştırma gayretindeyiz.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri kargo bedelleri müşterimize ait olacak şekilde iade ve değişim seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz el emeği olmakla birlikte üretimden teslimata tüm süreçlerde yüksek kalitenin ve mükemmeliyetin yakalanmasını hedeflemekteyiz.

Börk Koleksiyonumuzu İncelediniz mi?

Börk koleksiyonu bünyesinde klasik koleksiyon, kalpak koleksiyonu ve toskana koleksiyon bulunmaktadır. Börk koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!.

 

d

"Gönderinizi aldım, gayet güzeller elinize sağlık."

İrfan Bey Ordu 12 ay önce
d

"Harika sıcak tutuyor."

Arif Bey İstanbul 12 ay önce
d

"Hey ne Hey…"

Yunus Bey Gaziantep 12 ay önce