Börklerimiz doğal kuzu kürkünden ve doğal deri&süetten imal edilmektedir.

Toskana modellerimiz sahip olduğu dolgun ve tok kürkleri sayesinde estetik bir görünüme sahiptir.

Bandana modelimizin tepe kısmı bulunmamakta olup, kulak çevresini korumaya yönelik üretilmiştir.

Börk

Börk yüzyıllardan beri süregelmiş bir maziye sahiptir. Türk kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak asırlarca kullanılagelmiştir. Börkhane, geçmişten aldığı ilham ile geleceğin üslubunu arayan bir müessesedir. Kadimde hayat bulmuş üslupları günümüz teknolojisi ve el emeği ile birleştirerek günlük kullanıma uygun tasarımları ortaya koymaktadır.

 

Börk kelimesi genellikle hayvan postundan yapılan başlık anlamında gelmektedir. Yaygın kullanımı daha eskilere uzanmakta olsa da börk kelimesini yer aldığı tespit edilen ilk metinler 9. yüzyıla uzanmaktadır.

Toskana

Soğuk havaların vazgeçilmezi...

Toskana koleksiyonda yer alan modellerimiz yoğun ve tok kürkleri ile ön plana çıkmaktadır. Toskana modellerimiz soğuk havaların vazgeçilmezidir. Şık tasarımı ile başlığın ötesinde aslında sıkı bir yol arkadaşınız olduğunu farkına varmanız çok gecikmeyecektir. Toskana modellerimizin yan kısımları kuzu kürkü olup, tepe kısımlarında doğal deri&süet kullanılmıştır.

İlk Alışverişinize
Özel %10 İndirim

Sitemizden yapacağınız ilk alışverişinize özel 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli
%10 indirim kuponu: TANISMA2024

Müşterilerimizin ödeme güvenliklerine önem vermekteyiz. Ödemeleri yapılan ürünleri, kargoya teslim edilene kadar emanet olarak görmekteyiz.

Ödemesini teslim aldığımız ürünlerinizi sizlerin emaneti olarak görmekteyiz. Ürünlerinizi en kısa vakitte tarafınıza ulaştırma gayretindeyiz.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri kargo bedelleri müşterimize ait olacak şekilde iade ve değişim seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz el emeği olmakla birlikte üretimden teslimata tüm süreçlerde yüksek kalitenin ve mükemmeliyetin yakalanmasını hedeflemekteyiz.

Koleksiyonlarımızı İncelediniz mi?

Börk koleksiyonu bünyesinde yer alan toskana koleksiyona ek olarak klasik, kalpak ve heybe koleksiyonlarımız bulunmaktadır. Diğer koleksiyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!.

d

"Gönderinizi aldım, gayet güzeller elinize sağlık."

İrfan Bey Ordu 9 ay önce
d

"Harika sıcak tutuyor."

Arif Bey İstanbul 9 ay önce
d

"Hey ne Hey…"

Yunus Bey Gaziantep 9 ay önce