Tesbihlerimiz doğal malzemelerden imal edilmektedir.

Tesbihlerimizde günlük kullanıma uygunluğunu göz önünde bulundurmaktayız.

Tasarımlarımız doğal malzeme ile el emeğinin eşsiz birleşiminin ürünleridir.

Tesbih

Ustalarımızın eşsiz tasarım sanatları olarak tesbih modellerimizi, doğal malzeme ve el emeğini bir araya getirerek sizlere sunmaktayız.

Börkhane bünyesinde üretilen tesbihlerde doğallığı açısından kuka ve kehribar gibi doğal malzemeler tercih edilmiştir. Tüm tesbih modellerimiz malzemelerin doğal yapısı korunarak elde imal edilmektedir.

Tesbih

Günlük Kullanımınız İçin...

Tesbih koleksiyonunda yer alan modellerimiz günlük olarak rahatlıkla kullanılabilecek ve sevdiklerinize özel hediye edilebilecek bir tasarıma sahiptir. Tesbih modellerimiz usta işi olup, doğal malzemeler kullanılarak elde imal edilmiştir.

İlk Alışverişinize
Özel %10 İndirim

Sitemizden yapacağınız ilk alışverişinize özel 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli
%10 indirim kuponu: TANISMA2024

Müşterilerimizin ödeme güvenliklerine önem vermekteyiz. Ödemeleri yapılan ürünleri, kargoya teslim edilene kadar emanet olarak görmekteyiz.

Ödemesini teslim aldığımız ürünlerinizi sizlerin emaneti olarak görmekteyiz. Ürünlerinizi en kısa vakitte tarafınıza ulaştırma gayretindeyiz.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri kargo bedelleri müşterimize ait olacak şekilde iade ve değişim seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz el emeği olmakla birlikte üretimden teslimata tüm süreçlerde yüksek kalitenin ve mükemmeliyetin yakalanmasını hedeflemekteyiz.

Börk Koleksiyonumuzu İncelediniz mi?

Börk koleksiyonu bünyesinde klasik koleksiyon, kalpak koleksiyonu ve toskana koleksiyon bulunmaktadır. Börk koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!.

 

d

"Gönderinizi aldım, gayet güzeller elinize sağlık."

İrfan Bey Ordu 11 ay önce
d

"Harika sıcak tutuyor."

Arif Bey İstanbul 11 ay önce
d

"Hey ne Hey…"

Yunus Bey Gaziantep 11 ay önce