Bu modelimiz sahip olduğu tasarımı ile Kafkasların esintisini üzerinde taşımaktadır.

Bu modelimiz Anadolu ruhunun somutlaşmış üslubunu yansıtmaktadır.

YENİ KOLEKSİYON

Börk

Börk yüzyıllardan beri süregelmiş bir maziye sahiptir. Türk kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak asırlarca kullanılagelmiştir. Börkhane, geçmişten aldığı ilham ile geleceğin üslubunu arayan bir müessesedir. Kadimde hayat bulmuş üslupları günümüz teknolojisi ve el emeği ile birleştirerek günlük kullanıma uygun tasarımları ortaya koymaktadır.

 

Börk kelimesi genellikle hayvan postundan yapılan başlık anlamında gelmektedir. Yaygın kullanımı daha eskilere uzanmakta olsa da börk kelimesini yer aldığı tespit edilen ilk metinler 9. yüzyıla uzanmaktadır.

Kalpak

Geleneksel Tasarımlar...

Kalpak koleksiyonunda yer alan modellerimiz hafif yüksekçe ve dik duruşu ile ön plana çıkan bir tasarıma sahiptir. Kalpak modellerimizin tüm kısımları kuzu kürkünden imal edilmiştir.

İlk Alışverişinize
Özel %10 İndirim

Sitemizden yapacağınız ilk alışverişinize özel 1250 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli
%10 indirim kuponu: TANISMA2024

Müşterilerimizin ödeme güvenliklerine önem vermekteyiz. Ödemeleri yapılan ürünleri, kargoya teslim edilene kadar emanet olarak görmekteyiz.

Ödemesini teslim aldığımız ürünlerinizi sizlerin emaneti olarak görmekteyiz. Ürünlerinizi en kısa vakitte tarafınıza ulaştırma gayretindeyiz.

Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri kargo bedelleri müşterimize ait olacak şekilde iade ve değişim seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz el emeği olmakla birlikte üretimden teslimata tüm süreçlerde yüksek kalitenin ve mükemmeliyetin yakalanmasını hedeflemekteyiz.

Koleksiyonlarımızı İncelediniz mi?

Börk koleksiyonu bünyesinde yer alan kalpak koleksiyonuna ek olarak klasik, toskana ve heybe koleksiyonlarımız bulunmaktadır. Diğer koleksiyonlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın!.

d

"Gönderinizi aldım, gayet güzeller elinize sağlık."

İrfan Bey Ordu 12 ay önce
d

"Harika sıcak tutuyor."

Arif Bey İstanbul 12 ay önce
d

"Hey ne Hey…"

Yunus Bey Gaziantep 12 ay önce